Počet položek: 0 0,00 Kč

BUNATY FULL HD GSM 4G + 32GB SD karta, 8ks AA baterií, kovový box

kliknutím zvětšíte
BUNATY FULL HD GSM 4G + 32GB SD karta, 8ks AA baterií, kovový box
BUNATY FULL HD GSM 4G + 32GB SD karta, 8ks AA baterií, kovový boxBUNATY FULL HD GSM 4G + 32GB SD karta, 8ks AA baterií, kovový box
ks
Zbývající čas do konce akční slevy:6h 25min
Kód:BUNATY08
Výrobce:BUNATY
Cena s DPH : 7 450 Kč
DPH:21 %
Sleva:540 Kč
Původní cena s DPH:7 990 Kč
Dostupnost:Na cestě

Okamžité odesílání fotografií na e-mail i mobilní telefon

Fotopast Bunaty Full GSM 4G nabízí skvělé funkce v čele s polohovatelnou GSM anténou, která zachytí signál i tam, kde jiné zklamou. Díky tomu vám bude posílat fotografie na mobil nebo do e-mailu kamkoliv na světě. V noci využívá k osvětlení přísvit, který lidské ani zvířecí oko nevidí, a to při zachování vysoké kvality. Nastavení fotopasti Bunaty Full GSM 4G lze kdykoliv přizpůsobit aktuálním potřebám, protože ji lze díky 4G modulu ovládat na dálku.

Vidí daleko i v noci a snímkuje ve vysokém rozlišení

S úhlem záběru 55 ° je fotopast Bunaty Full HD GSM 4G určena pro sledování z větší vzdálenosti, čímž je vhodná pro sledování zvěře, ale i ochraně majetku. Fotoaparát o síle 16 Mpx přes den pořizuje velmi detailní barevné fotografie, zatímco v noci snímkuje černobíle při zachování maximální kvality. Fotku pořídí i za úplné tmy díky neviditelnému přísvitu s 42 LED diodami o vlnové délce 940 nm, který dosvítí 15 až 25 metrů daleko.

Ta je pro lidské i zvířecí oko neviditelná, takže se zvěř nevyplaší a člověk fotopast Bunaty Full HD GSM 4G nezaregistruje ani při přímém pohledu do objektivu. Přísvit má uplatnění také při natáčení videa, které pořizuje ve Full HD rozlišení v maximální délce 60 sekund. Pokud chcete natáčet déle, bude časový úsek rozdělen do více videí.

Polohovatelná GSM anténa odesílá fotky na mobil

Bunaty Full HD GSM 4G vám zašle fotku na telefon nebo do e-mailu vždy, jakmile zachytí pohyb. Polohovatelná GSM anténa má velmi silný příjem signálu, díky němuž můžete s fotopastí udržovat kontakt prakticky odkudkoliv na světě. Budete tak mít neustálý přehled o dění před fotopastí v reálném čase. Snímky na v rozlišení až 800 x 600 pixelů, a to pomocí mobilních dat.

Tip: K využití mobilních dat stačí do fotopasti Bunaty Full HD GSM 4G vložit SIM kartu jakéhokoliv operátora. Nemusíte se mu vázat smlouvou, ale zakoupit klasickou dobíjecí, na níž si aktivujete základní datový balíček. Odesílání po celý měsíc vás tak vyjde na přibližně 50 Kč (podle zvoleného operátora).

Další unikátní vlastností je, že Bunaty Full HD GSM 4G fotí a natáčí v jeden moment, což využijete zejména při hlídání majetku. Kromě snímku totiž pořídí krátké video v délce, až jedné minuty, které vám řekne mnohem více. Třeba když fotka zachytí zloděje otočeného zády, zatímco na videu se postupně odhalí celý. I v tomto případě platí, že vám fotopast okamžitě odesílá první fotku na mobil, video automaticky ukládá na sd kartu.

Fotopast Bunaty Full HD GSM 4G podporuje až 32GB "paměťovku", na níž se vejdou i desítky tisíc snímků. V případě, že i natáčíte, bude paměť zaplněna rychleji. My vám dáme k fotopasti zdarma SDHC kartu s kapacitou 16 GB, která vystačí zhruba pro 16 000 fotografií.

Klíčové vlastnosti fotopasti Bunaty Full HD GSM 4G

  • 16Mpx fotoaparát s úhlem záběru 55°
  • Fotopast umí fotit a zároveň natáčet videa v délce, až 1 minuty
  • Člověku i zvířeti neviditelný přísvit až 25 m
  • Polohovatelná GSM anténa se silným dosahem
  • Bunaty Full HD GSM 4G odesílá fotky na mobil či e-mail
  • Díky 4G modulu ji lze ovládat na dálku pomocí SMS
  • Videa natáčí ve Full HD rozlišení v délce 60 sekund
  • Lokalizována pro Českou a Slovenskou republiku
  • Vestavěný displej pro jednodušší nastavení
  • Nastavitelný časovač a možnost externí baterie

Fotopast Bunaty Full HD GSM 4G funguje, kdy jí řeknete

Pro úsporný provoz je fotopast Bunaty Full HD GSM 4G vybavena funkcí časovače. Ten ji umožňuje nastavit tak, aby fungovala například mezi 18:00 a 05:00, kdežto ve zbytku času bude vypnutá. Tím zároveň předejdete i nechtěným záběrům, které by jenom zaplňovaly paměťovou kartu. Nastavit lze i časový interval, v jakém má fotopast provádět snímkování oblasti nebo natáčet.

Díky 4G modulu můžete provádět úpravy v nastavení na dálku prostřednictvím mobilního telefonu. Potřebujete-li například upravit časování, nebo fotopast úplně vypnout kvůli nepředvídatelným okolnostem, nemusíte k ní vůbec chodit. Stačí jen poslat SMS a nastavení poupravit. Funkci dálkového ovládání lze na dálku kdykoliv vypnout, stejně jako samotnou fotopast.

Máte-li funkci dálkového ovládání přes 4G modul neustále aktivní, počítejte se zvýšenou spotřebou energie. To si vyžádá častější výměnu baterií, případně napojení externí baterie s vyšší kapacitou. K ovládání na dálku je potřeba vložit do fotopasti Bunaty Full HD GSM 4G kartu operátora, stejně jako je vyžadována pro posílání fotografií na mobil nebo e-mail.

Zajímavost: Fotopasti Bunaty využívají kromě myslivců také soukromé osoby, města a policie. Vysoká kvalita a skvělé fotografie i videa dělají z fotopastí Bunaty cenného společníka, který vidí i to, co člověk nemůže.

Napájení fotopasti řeší tužkové baterie v zásobníku

Pokud fotopast Bunaty Full HD GSM 4G na delší dobu odložíte nebo použijete nekvalitní baterie, může dojít k jejich vytečení. Aby v takovém případě nedošlo k poškození elektroniky, jsou baterie odděleny v zásobníku. Ten je možné pohodlně vysunout zespodu a baterie vyměnit, aniž byste fotopast demontovali. Pro méně častou výměnu je pak možné připojit k fotopasti externí baterii, nebo ji napojit na 220V síť.

Lokalizována pro Českou a Slovenskou republiku

Nastavení fotopasti i její následná obsluha byla navržena s důrazem na jednoduchost, takže ji zvládne nastavit opravdu každý. Sám výrobce ji lokalizoval pro použití v Česku a na Slovensku, takže je celé menu v českém jazyce. Fotopast Bunaty Full HD GSM 4G má originální software (žádný přehraný třetí strany) a dodává rovněž kompletně český návod.

Ať můžete fotopast zamířit co nejpřesněji, je vám k dispozici poměrně velký barevný displej na přední straně. Díky tomu hned uvidíte, kam objektiv míří. Chcete-li Bunaty Full HD GSM 4G zamířit na konkrétní bod, pomůže vám laserové ukazovátko zabudované v těsnosti objektivu. Na barevném displeji můžete samozřejmě provádět i nastavení pasti, a to v celém rozsahu.

Fotopast Bunaty Full HD GSM 4G je provozuschopná za každého počasí i teplotních výkyvů. Konstrukce přežije i případné nárazy a odolá vnějším vlivům. Je držitelem certifikace IP67, která říká, že je 100% odolná proti vniknutí prachu a nečistot, a zároveň poskytuje vysokou míru voděodolnosti. Na zvěř i zloděje tak můžete číhat klidně v dešti nebo v zimě.

Fotopast na zloděje

Fotopast na zvěř

Fotopast s GSM

Dárky k objednávce

Poradí s nastavením i výběrem

České menu i manuál

Parametry

Rozlišení 16 MP
Rozlišení videa 1080P FULL HD
GSM integrovaný GSM modul pro odesílání foto na email nebo mobilní telefon včetně dálkového ovládání fotopasti !
Baterie 8x AA ( klasické tužkové ) s možností připojení externího zdroje
Rozměry 13x8x6 cm
Úhel záběru 55°
Přísvit 940nm zcela neviditelný
Dosvit 15 až 25 metrů dle situace
Záznam foto + video ANO
Prohlížení foto na LCD ANO
Přehrání video na LCD ANO
Maximální rozlišení foto 16 mp
Čeština ANO
Displej 2,4'' barevný s možností přehrávání záznamu
Záběr PIR 55° - ideální pro univerzální použití
Reálný dosah PIR (člověk) 15 metrů
Rychlost spouště 0,7
Porty SD karty
Závit pro stativ ANO
Obsah balení fotopast + USB kabel + látkový popruh + navíc zdarma kovový box ,16GB sd karta
Model 2020

Moderní fotopast s 4G extra rychlým GSM modulem, SMS dálkovým ovládáním, úhlem snímání  55°.  Můžete si ze svého mobilního telefonu fotopast přenastavovat, případně vypnout a zapnout nebo si nechat poslat fotografii na vyžádání. Funkci SMS ovládání je možné mít aktivovanou nebo zcela vypnutou.  Mějte na paměti, že aktivovaná funkce SMS ovládání má výrazný vliv na spotřebu energie, fotopast musí být stále připojena do sítě GSM, proto je vhodné při využívání této funkce používat externí napájení nebo jí napojit na síť 220V. Bunaty má výkonnou polohovací anténu. Tam kde ostatní fotopasti ztrácejí signál, fotopast BUNATY spolehlivě funguje. Fotopast ihned jak zaznamená pohyb, odesílá pořízenou fotografii na Váš email nebo mobilní telefon. Odesílání fotografie je velice rychlé a v závislosti na kvalitě signálu trvá odeslání fotografie cca 1-3 minuty, máte tak okamžitou informaci o situaci před fotopastí.

GSM toho umí opravdu hodně

Úhel záběru je u této fotopasti 55° a je vhodná i na použití na delší vzdálenost. Tento standartní úhel snímání používají všechny běžné fotografické přístroje. Nastavení fotopasti pro odesílání snímků GSM je snadné díky kvalitnímu českému manuálu a video návodu, kde podrobně vysvětlujeme jak správně fotopast nastavit. Menu fotopasti je samozřejmě v češtině! Náklady na odesílání fotografií se pohybují kolem 50,-Kč měsíčně za neomezené množství odeslaných fotografií. Ke každé fotopasti BUNATY s GSM u nás obdržíte zcela zdarma dobíjecí SIM kartu, u které nemusíte sepisovat žádné smlouvy a k ničemu se vázat. Stačí jen dobíjet kredit v závislosti na používání fotopasti. U fotopastí BUNATY se Vám nestane, že Vám nikdo s nastavením nepomůže. U nás máte zajištěnou kvalitní technickou podporu po telefonu! Fotopast BUNATY Full hd GSM 4G umí současně jak pořizovat fotografie tak i natáčet krátká videa.

Stačí nastavit režim FOTO+VIDEO, kdy fotopast zaznamená pohyb a ihned udělá fotografii, kterou okamžitě odesílá na Váš email nebo mobilní telefon.  Současně s tímto ihned natáčí krátké video. Video není ovšem odesíláno na email, ale je uloženo na SD kartě fotopasti . Tuto funkci využijete nejvíce při použití fotopasti na ochranu majetku, kdy fotografie, která Vám dorazila do emailu je jen zlomkem vteřiny dané situace a pachatel může být vyfotografován zezadu a nemusí být dobře poznat. Máte tak jedinečnou možnost se vrátit k fotopasti a prohlédnout si video záznam z sd karty. 10 vteřin videa Vám napoví o situaci daleko více jak jedna fotografie. Fotopast BUNAY  Full hd GSM 4G pracuje na 8 klasických tužkových baterií. Doporučujeme používat kvalitní baterie lithiové nebo pro ekonomický provoz můžete u nás zakoupit baterii externí. Externí baterie vydrží opravdu hodně dlouho a je dobíjecí.

Velký displej hraje prím

Externí baterii je možné k fotopasti připojit pomocí externího konektoru, který je u fotopastí BUNATY samozřejmostí. Fotopast BUNATY full HD GSM 4G disponuje také funkcí časovače. Časovač umožní nastavit fotopast pro provoz jen v určitém časovém období například od 18 hodin do 6 hodiny ráno. Rozlišení fotografií 16MP a videa ve Full HD kvalitě zajistí kvalitní záznam jak ve dne tak i v noci. Fotopast používá moderní a zcela neviditelný noční přísvit poslední generace o vlnové délce 940nm, který zaručuje, že ani při přímém pohledu za naprosté tmy do fotopasti není lidským okem vidět, že Vás fotopast vyfotografovala. Fotopast je tak vhodná jak na ochranu majetku, tak i pro sledování pohybu zvěře. Tím čím se fotopasti BUNATY zcela odlišují od konkurenčních značek je nejen spolehlivost, technická podpora a kvalitní servis v české republice, ale hlavně konstrukční provedení fotopasti.

Nenajdete fotopast, která by měla velký LCD displej na přední straně fotopasti. Na displeji přímo vidíte, co budete fotografovat. Laserové ukazovátko, které Vám usnadní zacílení fotopasti za horších světelných podmínek, umístění zapínacího tlačítka a ovládacích prvků, které jsou dobře dostupné na přední straně fotopasti . Umístění baterií je zcela odděleně od elektroniky, aby náhodou nedošlo v případě vytečení nekvalitních baterií k nenávratnému poškození celé fotopasti.  Fotopast BUNATY má pohybové čidlo, objektiv a noční přísvit velmi blízko u sebe a toto řešení umožňuje, že velmi snadno můžete více jak polovinu fotopasti zcela schovat. Fotopast má minimum lesklých ploch a maskování je opravdu snadné.

Také je fotopast vybavena funkcí přepisování starých záznamů na sd kartě při jejím zaplnění. Všechny části jsou dobře izolované, proto fotopast BUNATY full hd GSM můžete používat i v nejnáročnějších podmínkách. Déšť, sníh, mráz fotopasti nevadí!  Fotopast BUNATY full hd GSM 4G dobře poslouží jak na ochranu majetku, tak i na sledování pohybu zvěře. Fotopast je vyrobena přímo pro českou republiku a i v české republice je zajištěn kvalitní servis. Fotopasti BUNATY používá více jak 200 měst a obcí v ČR a také státní policie!

 

Související zboží - BUNATY FULL HD GSM 4G + 32GB SD karta, 8ks AA baterií, kovový box

kovový box pro fotopast BUNATY standart

Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH790
 
Energizer Ultimate Lithium AA 4ks

Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH249
Sleva147
Původní cena396
 
kovový box pro fotopast BUNATY mini

Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH790
SanDisk 32 GB SDHC Class 4 Memory Card

Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH229
Baterie Saft LS14250 STD 1/2AA 3,6V 1200mAh Lithium

Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH129

Potřebujete poradit ? BUNATY FULL HD GSM 4G + 32GB SD karta, 8ks AA baterií, kovový box

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam