Počet položek: 0 0,00 Kč

Digitální fotoaparát Olympus E-M10 Mark IV Pancake DZ kit silver/silver/black

kliknutím zvětšíte
Digitální fotoaparát Olympus E-M10 Mark IV Pancake DZ kit silver/silver/black
Digitální fotoaparát Olympus E-M10 Mark IV Pancake DZ kit silver/silver/black Digitální fotoaparát Olympus E-M10 Mark IV Pancake DZ kit silver/silver/black Digitální fotoaparát Olympus E-M10 Mark IV Pancake DZ kit silver/silver/black Digitální fotoaparát Olympus E-M10 Mark IV Pancake DZ kit silver/silver/black Digitální fotoaparát Olympus E-M10 Mark IV Pancake DZ kit silver/silver/black Digitální fotoaparát Olympus E-M10 Mark IV Pancake DZ kit silver/silver/black Digitální fotoaparát Olympus E-M10 Mark IV Pancake DZ kit silver/silver/black Digitální fotoaparát Olympus E-M10 Mark IV Pancake DZ kit silver/silver/black Digitální fotoaparát Olympus E-M10 Mark IV Pancake DZ kit silver/silver/black
ks
Kód:P:54070945
Výrobce:Olympus
Cena s DPH : 24 990,00 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Není skladem
kód výrobce: V207134SE000
Lehký, přenosný, snadno použitelný digitální fotoaprát s objektivy M.Zuiko 14-42mm a 40-150mm. 20,3 Megapixelů, elektronický hledáček, bajonet objektivu Micro 4/3, antiprachový ultrazvuk

Nespoutaný, flexibilní a vždy připravený. Fotoaparát Olympus E-M10 Mark IV si užívá každý den stejně jako vy. Spontánní vycházka po městě. Odpoledne v přírodě. Noc ve víru velkoměsta. A váš selfie fotoaparát musí být samozřejmě všude s vámi. Takže můžete naplno prožít každý moment. A sdílet se světem poutavé snímky ve vysoké kvalitě.

Kromě bohaté nabídky příslušenství najdete v balení také objektivy M.Zuiko Digital ED 14-42 mm EZ 1:3.5-5.6 a M.Zuiko Digital ED 40-150mm F4-5.6 R.

Nový společník na každý den

Malý rozměry ale velký výkonem - kompaktní a lehký Olympus E-M10 Mark IV může být všude s vámi. Přibalte ho do batohu. Hoďte si jej přes rameno. A pořizujte úchvatné záběry po celý den. Na párty. V parku. Nebo jednoduše na kuchyňském stole.

Sáhněte po modernizované klasice. Jakmile vezmete tento 4K digitální fotoaparát do ruky, už se jej nebudete chtít vzdát. Nebo ho nemít s sebou. Design odkazující na tradici. S moderním gripem pro pohodlné a jisté uchopení.

Ještě vyšší výkon

Díky hladké spolupráci mezi 20M Live MOS snímačem a procesorem, pětiosé stabilizaci obrazu a objektivům Olympus M.Zuiko můžete fotografovat mimořádně kvalitní snímky, bohaté na detaily. A to i ve slabém světle nebo v noci.

Snímky z ruky, ostré jako břitva

Sbohem, rozmazané záběry. Zkrotit chvění ruky není jednoduché. Olympus E-M10 Mark IV jej kompenzuje, takže vám umožní zachytit záběry stejně ostře, jako je vidí vaše oko. Slabé osvětlení. Houpání. Teleobjektiv. Žádný problém. Stabilizace obrazu v pěti osách umožní prodloužit expozici až o 4,5 kroku a udržet mimořádnou ostrost záběrů z ruky.

Změňte objektiv – rozšiřte své obzory

Prozkoumejte širokou nabídku objektivů Olympus M. Zuiko, rozšiřujících vaše kreativní možnosti. Vyberte fotografickou příležitost. Pak nasaďte ten nejvhodnější. Stojí za povšimnutí: Poznejte jedinečný výraz portrétního objektivu. Sílu perspektivy ultra-širokoúhlého zoomu. A neuvěřitelné detaily makro objektivu.

Váš nový mistr autoportrétu

Olympus E-M10 Mark IV dodá vašim digitálním příběhům a selfie pózám ten pravý šmrnc Jak se vyfotografovat v selfie režimu: vyklopte dotykovou obrazovku dolů, zaujměte pózu a klepnutím pořiďte snímek. Vteřinová prodleva zajistí, že bude snímku dominovat vaše tvář, a ne vaše ruka.

Fotografujte jako profesionál

Bohatá nabídka pokročilých fotografických funkcí E-M10 Mark IV posune vaše dovednosti na novou úroveň. A nenechá vás na nic čekat. Od fotografování neuvěřitelně kvalitních snímků po nahrávání úchvatných 4K videí.

Dva režimy, mnoho možností: ART a SCN

Nově v SCN: Panorama

Hory. Pláž. Úžasné městské scenérie. Přepněte na režim Panorama pro složení záběru úchvatné obrazové kvality. Na Olympus E-M10 Mark IV podržte spoušť, podobně jako na chytrém telefonu, a poté posouvejte přístrojem v horizontálním nebo vertikálním směru. A je to!

Magické umělecké filtry

Když chcete zapůsobit (nebo, buďme upřímní, získat hodně lajků za příspěvek na Instagramu), otočte volič do polohy ART. Vybírejte ze 16 uměleckých filtrů, jako jsou nyní nastavitelné filtry Pop Art a Soft Focus, a nechte svou kreativitu proudit naplno. Pro vzhled přesně podle vašich představ můžete na dotykové obrazovce fotoaparátu jemně vyladit úroveň filtru ještě před pořízením záběru.

Dotek nostalgie

Instantní film je nejnovější umělecký filtr, který dodá každému snímku jemný, ale nezaměnitelný nádech nostalgie. Použijte s bleskem nebo bez pro dosažení různých efektů.

Nastavte scénu

Žádné dvě scény nebo objekty nejsou stejné. S režimem SCN už nemusíte při nastavování fotoaparátu tápat. K dispozici jsou optimalizovaná nastavení pro širokou škálu modelových scén, od krajin a portrétů, až po světlo svíček. Výsledek: pokaždé perfektní záběr.

Pokročilé fotografie na dosah

Přejděte na AP

Chcete povznést své fotografické dovednosti na profesionální úroveň – a s minimálním úsilím? Objevte režim pokročilé fotografie AP (Advanced Photo). Devět přednastavených voleb vás zve k objevování nových technik a funkcí.

Olympus E-M10 Mark IV

Náročné záběry, pořízené s lehkostí

Široká škála AP funkcí vám otevírá snadnou cestu k obtížným záběrům. Otáčením fotoaparátu pořiďte snímky krajiny v režimu Panorama. Zachyťte dokonalé světelné stopy reflektorů v režimu Live Composite. Nebo si pohrajte s režimy Live Time a Multiple Exposure pro originální vzhled snímků.

Domácí video ve 4K rozlišení

Nenahrávejte jen vzrušující zážitky, pořiďte se svým talentovaným 4k fotoaparátem úžasná 4k videa z ruky. E-M10 Mark IV vám umožní zachytit neopakovatelné okamžiky a vzpomínky v podobě videí o vysokém rozlišení. Když je třeba, nastoupí stabilizace obrazu v pěti osách a udrží vaše záběry ostré a bez otřesů – i při filmování v pohybu.

Tichý fotografický režim

Když chcete navždy zachytit neopakovatelné momenty, aniž byste strhli pozornost na sebe: Tichý fotografický režim. Vypne všechny zvuky fotoaparátu – takže můžete nenápadně pracovat. A nerušit ticho a klid.

Stvořen k rychlé palbě

Detaily zlomku vteřiny - zámek sekvenčního snímání

Víte, kde se odehrává akce? Zachyťte ji pomocí zámku sekvenčního snímání na E-M10 Mark IV. Rychlý autofokus zajistí, že nikdy nepropásnete ani zlomek vteřiny. Umožní vám fotografovat až 15 snímků za vteřinu. Stačií jediné automatické zaostření.

Olympus E-M10 Mark IV

Přesně a ostře – režim tracking

Na sjezdovce nebo na dráze vám E-M10 Mark IV a jeho režim sekvenčního snímání se sledováním zaostření umožní zachytit postupnou řadu snímků v profesionální kvalitě. Pomocí sofistikovaného algoritmu zafixuje fotoaparát vybraný objekt, sleduje ho a mezi jednotlivými záběry na něj průběžně zaostřuje. Pro sekvenční snímání rychlostí až 6 snímků za vteřinu.

Vylepšený autofokus s prioritou tváře a prioritou očí

Nová generace AF s prioritou tváře a prioritou očí automaticky vyhledává ve scéně obličeje a oči a zaostřuje na ně. Pro vždy dokonalé portrétní fotografie.

Ještě větší potenciál

E-M10 Mark IV, nabitý vylepšenými možnostmi rozšiřitelnosti, mění každou šanci na příležitost. Vestavěné Wi-Fi a Bluetooth, USB nabíjení, aplikace OI.Share a program Olympus Workspace pro úpravy fotografií: to je jen stručný výčet možností.

Síla konektivity

Výukové návody

Jste zvídaví, ale chybí vám zkušenosti? V aplikaci OI.Share je k dispozici řada užitečných návodů, objasňujících spletité detaily a vychytávky E-M10 Mark IV. Vyzkoušejte je a naučte se, jak se dostat k novým, nebo doposud neznámým funkcím. Ale skvělé snímky můžete začít fotografovat okamžitě.

Prostřednictvím Wi-Fi a Bluetooth

E-M10 Mark IV s vestavěným Wi-Fi připojením umožní okamžité sdílení fotografií a další užitečné funkce. Aktivujte Bluetooth a propojte se snadno a rychle se svým chytrým telefonem. Vždy zapnutý import fotografií vám umožní okamžitě sdílet vaše záběry na sociálních sítích. Stačí do svého telefonu nainstalovat snadno ovladatelnou aplikaci OI.Share.

Kliknutí na dálku

Wi-Fi i Bluetooth nabízejí flexibilní způsob, jak ovládat fotoaparát na dálku. V případě Wi-Fi je to Live View Remote Control. Nebo šetřete baterii a použijte Bluetooth dálkové ovládání fotoaparátu, známé jako Wireless Release Control.

Dostatek šťávy, žádný strach

Nabíjení baterie přes USB Slabá nebo vybitá baterie? Díky USB portu ji snadno nabijete přímo v E-M10 Mark IV. Připojte k power bance, kompatibilnímu adaptéru do zásuvky nebo k počítači. A voilà - baterie plná energie je připravena k akci. Vždy a všude.  Plně flexibilní blesky Ve zrádném světle vyřeší řadu fotografických problémů externí blesk. Olympus E-M10 Mark IV, kompatibilní s bezdrátově řízenými blesky, umožní v kombinaci se správným příslušenstvím flexibilní nasvícení prakticky libovolné scény. Bez zbytečně těžkého a objemného vybavení.

Olympus E-M10 Mark IV

Olympus Workspace

Své fotografie můžete vylepšit a dovést k dokonalosti pomocí Olympus Workspace. Snadno použitelný software, optimalizovaný pro digitální fotoaparáty Olympus, zjednodušuje proces úpravy fotografií. Pohrajte si například s nasvícením a barevným podáním a docilte přesně požadovaného vzhledu.

Malé drobnosti, velký vliv

Čeká na vás kompletní řada příslušenství pro E-M10 Mark IV. Jako například měkké pouzdro v retro stylu, které ochrání vašeho miláčka. Alternativa: Prošívané pouzdro v námořnické modři. Aby byl váš digitální fotoaparát v bezpečí a pohodlí bez ohledu na způsob nošení, vyberte si z nabídky řemínků z pravé kůže, na ruku, kolem krku nebo přes rameno.

Veškeré příslušenství a objektivy, které potřebujete

S širokou nabídkou vynikajících objektivů M.Zuiko a prvotřídního příslušenství Olympus snadno zachytíte své kreativní vize. Tato nebývalá všestrannost posune vaše fotografie na novou úroveň.

Specifikace

 • Bajonet objektivu: Micro 4/3
 • Materiál těla: technický plast
 • Procesor: TruePic VIIIFiltr: antiprachový ultrazvukový filtr

Obrazový senzor

 • Typ: 4/3'' Live MOS senzor
 • Efektivní počet pixelů: 20,3 Megapixelů
 • Uspořádání filtru: filtr primárních barev (RGB)
 • Poměr stran & plocha: 4:3 / 17,3 x 13,0 mm
 • Plné rozlišení: 21,8 Megapixelů

Hledáček

 • Typ: elektronický hledáček
 • Počet pixelů: 2360 tisíc pixelů
 • Dioptrická korekce: -4,0 - +2,0 dioptrie / vestavěný typ
 • Úhel záběru: cca 100%
 • Zvětšení: max. 1,23 x s 50 mm objektivem nastaveným na nekonečno při -1 dioptrii
 • Očnice: 19,2 mm při -1 dioptrii od očnice

Obsah balení

 1. E-M10 Mark IV Tělo
 2. M.Zuiko Digital ED 14-42mm F3.5-5.6 EZ Pancake
 3. M.Zuiko Digital ED 40-150mm F4-5.6 R
 4. BLS-50 Lithium-Ion baterie
 5. F-5AC Síťový adaptér
 6. Micro 4/3 krytka těla (BC-2)
 7. Řemínek přes rameno
 8. USB kabel
 9. Návod k použití
 10. Servisní karta

Váš dotaz Digitální fotoaparát Olympus E-M10 Mark IV Pancake DZ kit silver/silver/black

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souboru cookie a také udělujete souhlas využití osobních údajů pro účely marketingu.   Další informace