Počet položek: 0 0,00 Kč

Feiyu Tech G5

kliknutím zvětšíte
Feiyu Tech G5
Feiyu Tech G5Feiyu Tech G5Feiyu Tech G5Feiyu Tech G5
ks
Cena s DPH : 5 690,- Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Není skladem

Feiyu Tech G5

Znovu hrdinou

Tříosý ruční stabilizátor je dokonale kompatibilní s kamerami  řady GoPro HERO5 a HERO4 a akčními kamerami podobných  rozměrů.

Feiyu G5

Široká kompatibilita

Feiyu G5

Průkopník odolný vůči vodě

Konstrukce stabilizátoru Feiyu Tech G5 je odolná vůči stříkající vodě. Nejedná se o pouhou inovaci, ale přímo revoluční počin. Abychom zajistili ochranu proti postříkání a zachovali stále skvělou uživatelskou přívětivost, provedli jsme změny prakticky všech prvků. Spolu s vodotěsnou kamerou GoPro HERO5 si vychutnáte veškeré vzrušující okamžiky při dešti nebo u moře, aniž byste se museli obávat o vniknutí vody do kamery nebo stabilizátoru.

Feiyu G5

Přímý přístup ke skvělým funkcím

Pomocí promyšlené koncepce ovládacích prvků zajišťuje stabilizátor pohodlné ovládání. Joystickem můžete ovládat pohyb kamery. Jednoduchým stisknutím Přepínače režimů lze aktivovat jednotlivé pracovní režimy. Selfie tlačítko slouží pro pohodlné otočení kamery o 180° a v kombinaci s hlasovým ovládáním kamery tak můžete ihned pořídit fotografii nebo video.

Feiyu G5

Spolehlivé uchycení

Model G5 oživil koncept sofistikovaného uchycení dlouhými šrouby pro zabezpečení vaší kamery. Zajišťovací šrouby najdete i po slepu a můžete tak kameru bezpečně připevnit i za špatného světla. Jsou navrženy tak, že po uvolnění kamery zůstanou na svém místě.

Feiyu G5

Kompatibilita kamera nekamera

Design stabilizátoru Feiyu Tech G5 má nastavitelné těžiště pomocí vyměnitelných protizávaží navržených přesně pro kamery GoPro HERO5, HERO4. Je tedy plně kompatibilní s akčními kamerami AEE, LAMAX, ISAW, BML a dalšími značkami podobných rozměrů a váhy.

Feiyu G5

Zvenčí stále krásný, uvnitř zcela nový

Stabilizátor obsahuje inovativní řešení pohyblivého ramena motoru. Zcela jsme přepracovali uchycení ramena a při menším počtu součástek dosáhli větší odolnosti proti otřesům. Přidejte voděodolnost a dlouhou výdrž baterie a víte, že Feiyu Tech G5 je společníkem pro všechny příležitosti. Nyní je i špatné počasí důvodem jít ven.

Feiyu G5

Pohyb je základ

Společnost FeiyuTech přizpůsobila běžné elektrické motory pro potřeby ručních stabilizátorů. Vyvinutím technologie typu "Hollow Magnet Sensor" je dosaženo nebývale tichého a plynulého chodu. Vedle síly a okamžité reakce pracují všechny stabilizátory Feiyu Tech velmi šetrně se spotřebou elektrické energie.

Feiyu G5

Čas na selfie

Kolik myslíte, že je třeba vykonat kroků k pořízení selfie? Se stabilizátorem Feiyu Tech G5 stačí jeden jediný. Podržením selfie tlačítka se kamera otočí směrem k uživateli a pomocí hlasového ovládání GoPro HERO5 můžete nahrávát bez dalších průtahů. Díky plynulému přechodu mezi pracovními režimy stačí uvolnit tlačítko samospouště a kamera se vrátí do původní polohy.  Jednodušší už to nemůže být.

Feiyu G5

Chytrá aplikace, ještě chytřejší stabilizátor

Propojte váš telefon se stabilizátorem přes Bluetooth a žasněte, kolik možností navíc můžete vyzkoušet.  Dálkové ovládání, přepínání režimů, kalibrace, upgrade firmware a další funkce.  Zamilujete si to.

Feiyu G5

Více prostoru pro představivost

Stejně jako kamery bez příslušenství, tak i stabilizátor by byl bez možnosti rozšíření jako ryba na suchu. Zakomponovali jsme do něj dva 1/4" stativové závity pro pohodlnější používání například se stativem při časosběru.

Feiyu G5

Delší výdrž s větší baterií

Feiyu Tech G5 využívá vysoce výkonné Li-ionové baterie. Spolu s novou více úspornou  elektronikou umožňuje stabilizátor ve venkovním prostředí výdrž až 8 hodin.  A pokud by to bylo málo, nechali jsme baterie záměrně snadno vyměnitelné.

Feiyu G5

Skladný pro každodenní nošení

Minimalistický design stabilizátoru Feiyu Tech G5 podtrhuje jeho skladnost.  Stačí, když jej zasunete do ochranného obalu a můžete jej mít každý den stále u sebe.

Feiyu G5

Oficiální česká distribuce

Naše produkty Feiyu Tech pochází z oficiální české distribuce, kterou dokládá unikátní pečeť pravosti původu. Stabilizátory opatřené tímto symbolem jsou k zakoupení pouze u autorizovaných prodejců, u kterých je garantován kvalitní a rychlý zákaznický servis.

Feiyu G5

Parametry Feiyu Tech G5

Hmotnost 271g (bez baterií, kamery a protizávaží)
Rozměry 300x115x35mm
Rozsah úhlu naklopení 360°
Rozsah úhlu náklonu 245°
Rozsah úhlu otočení 360°
Voděodolnost Ano - odolnost proti stříkající vodě
Pracovní režimy 1. režim Follow
2. režim Follow s náklony (nahoru/dolů)
3. režim Lock (uzamčení kamery v jedné pozici)
Další funkce:
Reset
Režim Spánku
Režim Vertikálního nahrávání
Čas do plného zapnutí 2.5s
Baterie Typ: 22650
Počet: 1ks
Výdrž 8 hod.
Kompatibilní s GoPro LCD BacPac Ano
Viditelnost LCD Úplná
Podpora nabíjení GoPro Ne
Podpora připojení dálkového ovládání Ne
Bluetooth Ano (Aplikace Feiyu ON)
Video výstup Ne
Přípustná hm. kamery 50g ~ 120g
Skrytá kabeláž Ano
Ochrana proti ztrátě šroubků Ano
Nutnost dalšího zapínacího tlačítko u prodlužovacího nástavce Ne
Podporované kamery GoPro HERO5 / 4 / 3+ / 3 / Yi cam 4K / AEE a kamery podobných rozměrů
Maximální výška kamery 44,7mm

Potřebujete poradit ? Feiyu Tech G5

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam