Počet položek: 0 0,00 Kč

Obranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray USA edition 200 ml

kliknutím zvětšíte
Obranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray USA edition 200 ml
Obranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray USA edition 200 mlObranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray USA edition 200 mlObranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray USA edition 200 mlObranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray USA edition 200 mlObranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray USA edition 200 mlObranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray USA edition 200 mlObranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray USA edition 200 mlObranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray USA edition 200 mlObranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray USA edition 200 mlObranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray USA edition 200 mlObranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray USA edition 200 mlObranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray USA edition 200 mlObranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray USA edition 200 mlObranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray USA edition 200 ml
ks
Kód:I:TX-RAL-200
Výrobce:TETRAO
Cena s DPH : 1 129 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
Záruka: 2 roky

 

 • Extrémně vysoký obsah OC (Oleoresin Capsicum) až 15%
 • Inspirován USA trhem
 • Komponenty dovážené z Ameriky
 • Odlehčené láhve pro snazší přenášení a manipulaci
 • Dosah až do 10 metrů
 • Spolehlivý pomocník při útoku agresivního medvěda, šelmy a útočící zvěře
 • Použité 2% MC (Major Capsaicinoids)
 • Dlouhodobě testováno pro maximální ochranu
 • Rychlý přístup k manipulaci s pojistkou
 • Vhodný pro každého milovníka turistik a pobytu v přírodě
 • Rychlost látky až 114 km/h
 • Dlouhodobě testován a ověřen praxí
 • Možnost vícenásobného použití

Obranný sprej proti medvědům o objemu 200 ml těch nejkvalitnějších a nejspolehlivějších látek na našem trhu, který byl inspirován USA trhem. Účinná látka sestává z extrémně vysokého obsahu OC (Oleoresin Capsicum) – 15% a látky MC (Major Capsaicinoids) – 2%. Je připraven k použití v mezích nutné obrany nebo krajní nouze při útoku medvěda, šelmy a útočící zvěře, psům a pod. Jeho účinek se dostavuje ihned, a to okamžitou paralýzou vědomí. Sprej je reálně vyzkoušen a testován v praxi. Tlak v nádobě zajišťuje rychlost látky až 114 km/h, díky čemuž je možné jeho použití i v případě protivětru.

Obranný sprej proti medvědům je jednou z nejúčinnějších možností, jak se ubránit proti medvědovi v případě napadení. Účinek je zaručen i proti útočícím psům či jiným zvířatům.Samotný dostřik spreje je až do 10 metrů a dostatečně široký rozptyl látky.Dokáže vyvolat okamžitý účinek, takže medvěda to může zdržet na několik minut. Výhodou tohoto spreje je jeho účinnost, rozptyl a agresivita. Okamžitý účinek zaručí, že medvěd a jiné zvíře nemá šanci příštích 5 minut jakéhokoli zásahu. Způsobí slzavění očí, podráždění sliznic, dočasné oslepnutí (do 5 minut), pálivou bolest kolem úst. Proto se spreje považují za nejlepší sebeobranu.

Je vybaven ochrannou pojistkou, se kterou je manipulace velmi jednoduchá a rychlá. Dostatečně pevně drží spoušť spreje ve stavu, aby nedošlo k samovolnému uvolnění látky. Komponenty spreje jsou vyrobeny v USA, konstruován je v EU.

Výhodou použití obranného spreje TETRAO je i fakt, že při případném použití nedojde k trvalému zranění nebo smrti zvířete. Tím se stává sprej proti medvědům nejen účinnějším a bezpečnostnějším způsobem obrany, ale také etičtějším. Nošení spreje proti medvědům představuje užitečný nástroj ochrany pro všechny, kteří se pohybují v přírodě ať už rekreačně nebo pracovně.Nechte strach doma a užívejte si přírodu s jistotou.

OC (Oleoresin Capsicum) - je přírodním netoxickým výtažkem kajenského pepře - chilli papriček, který má po zasažení téměř okamžitý zastavovací účinek a způsobuje silné slzení očí, silné pálení v oblasti dýchacích cest, dráždivý kašel, pocit dušení, a také pálení zasažení. Okamžité zastavovací účinky zneškodní i zvířata se zvýšeným prahem citlivosti na bolest. Zastavovací účinky trvají déle než 20 minut a tím poskytnou potřebný čas k útěku před zvířetem. 

K obrannému spreji proti medvědům doporučujeme dokoupit ochranné pouzdro, které vám zaručí pohodlné nošení na opasku.

Parametry produktu:

Objem: 200 ml
Dosah: do 10 m
Rychlost látky: až 114 km/h
Složení: 15% OC (obsah OC 15%, MC 2%), alkohol, propan butan
Vyrobeno v: EU
Komponenty vyrobeny v: USA

Návod k použití:

Před použitím potáhněte oranžovou plastovou pojistku směrem k sobě. Stiskněte tlačítko a proud plynu směřujte na hlavu. Použijte jen v případě obrany. Po odjištění aplikujte přímo na určené místo ze vzdálenosti 80 – 120 cm v krátkých dávkách 1 – 2 sekundy, ve směru větru. Účinný dosah do 10 metrů.

Standardní věty o nebezpečnosti:
H223 - Hořlavý aerosol.
H229 - Nádoba je pod tlakem, při zahřátí se může roztrhnout.
H315 - Dráždí kůži.
H319 - Způsobuje vážné podráždění očí. H335 - Může způsobit podráždění dýchacích cest.

Předlékařská první pomoc: Zasažená místa vymývejte proudem vody, pokožku omyjte vodou a mýdlem. Nechte samovolně odeznít příznaky.

Bezpečnostní upozornění:
P102 - Uchovávejte mimo dosah dětí.
P210 - Uchovávejte mimo dosah tepla/jisker/otevřeného ohně/horkých povrchů. Nekuřte.
P211 - Nestříkejte na otevřený oheň ani na jiný zdroj vznícení.
P251 - Nádoba je pod tlakem: nepropichujte nebo nespalujte ji, a to ani po spotřebování obsahu.
P270 - Při používání výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte.

P302 + P352 Při styku s kůží: Umyjte velkým množstvím vody a mýdlem.
P305 + P351 + P338 Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud používáte kontaktní čočky a je to možné, odstraňte je. Pokračujte ve vyplachování.
P280 - Noste ochranné rukavice/ochranný oděv/ochranné brýle/ochranu obličeje.
P314 - Pokud pociťujete zdravotní problémy, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
P403 - Uchovávejte na dobře větraném místru.
P410 + P412 - Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám nad 50°C / 122°F.

Zakoupením produktů moderní a profesionální značky TETRAO podporujete návrat ohroženého druhu Tetřev hlušec (Tetrao urogallus) zpět do přírody. IBO CZ LOVEC se aktivně podílí na zvýšení populace tohoto druhu ve volné přírodě a zároveň na zlepšení kvality jeho životního prostředí.

Potřebujete poradit ? Obranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray USA edition 200 ml

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam