Počet položek: 0 0,00 Kč

BUNATY MINI FULL HD + 32GB microSD karta, 4ks AA baterií

kliknutím zvětšíte
BUNATY MINI FULL HD + 32GB microSD karta, 4ks AA baterií
BUNATY MINI FULL HD + 32GB microSD karta, 4ks AA bateriíBUNATY MINI FULL HD + 32GB microSD karta, 4ks AA bateriíBUNATY MINI FULL HD + 32GB microSD karta, 4ks AA bateriíBUNATY MINI FULL HD + 32GB microSD karta, 4ks AA bateriíBUNATY MINI FULL HD + 32GB microSD karta, 4ks AA baterií
ks
Zbývající čas do konce akční slevy:6h 43min
Kód:BUNATY01
Výrobce:BUNATY
Cena s DPH : 2 899 Kč
DPH:21 %
Sleva:91 Kč
Původní cena s DPH:2 990 Kč
Dostupnost:Skladem

Nejmenší fotopast na světe se záznamem na microSD kartu a úhlem snímání 52°. Rozlišení 32 MP a video ve FULL HD kvalitě. Velký LCD displej s možností zaměření na sledované místo šest plnohodnotných tlačítek pro jednoduché nastavení s českým menu. Pokročilé funkce nastavení včetně časovače a časosběru! Fotopast na zloděje i na zvěř! Nejnovější model fotopasti roku 2023, která nemá konkurenci!

 Nejmenší fotopast na světe

fotopast je tak malá, že je v přírodě prakticky neodhalitelná! V současnosti je nejmenší fotopastí na trhu! Snadno jí zamaskujete a je velmi nenápadná!

Velký barevný displej pro dokonalé zaměření sledované oblasti!

Získejte fotopast u které se nebude trápit se zaměřením a instalací ! Na displeji přesně vidíte co budete fotografovat ! Umístění displeje je na přední straně fotopasti – toto je velmi důležité – na displeji tak při instalaci přesně vidíte sledovanou plochu a fotopast přesně zacílíte, navíc si můžete fotografie prohlédnout přímo v terénu!

 Focení ve tmě ? Žádný problém !

Vychutnejte si kvalitní fotografie, ať už fotíte ve dne, nebo v noci. Fotopast Bunaty mini FULL HD Vám nabídne stejnou kvalitu fotografií ať už jí pořídíte kdykoli. Fotopast Bunaty Mini FULL HD fotí skvěle ve dne i v noci, stačí se přesvědčit. Kvalitní fotoaparát v nejmenším těle, který ve světe fotopastí existuje.

Hlavní výhody fotopasti

 • Extrémně malé rozměry , snadno se maskuje a je nenápadná
 • Velký barevná displej na přední straně fotopasti umožní snadné zaměření, všechny fotografie a videa si také na displeji můžete prohlédnout přímo v terénu
 • České menu – snadné nastavení pomocí 6 plnohodnotných tlačítek

Pro koho je fotopast určená

 • K zabezpečení a ochraně majetku na kratší vzdálenosti ideálně  do 10 metrů!
 • Pro myslivce a milovníky přírody k sledování pohybu zvěře! 

Jak fotopast funguje a co vše lze nastavit

 • Do fotopasti vložíte paměťovou kartu a 4 klasické tužkové baterie standartní velikosti
 • Nastavení je snadné – menu je kompletně v češtině , nastavíte datum a čas a zda má fotopast nahrávat video nebo fotografovat a je to!
 • Pokročilé funkce časovače – ve fotopastí můžete také nastavit časové období od kdy do kdy má být aktivní např. pouze v noci
 • Fotopast zapnete –čidlo zaznamená pohyb okamžitě pořídí fotografie nebo video, které uloží na paměťovou kartu

Nejmodernější technologie v miniaturním provedení

Zcela nové pohybové čidlo, které zaznamenává tepelný pohyb zvěře nebo člověka a eliminuje nežádoucí pohyb, který může vyvolat prázdné fotografie ! Rozlišení fotografií 32MP a video ve FULL HD kvalitě. Dvě vysoce výkonné miniaturní led diody BUNATY BLACK VIEW osvítí noční scénu na vzdálenost delší jak 10 metrů.

 

Fotopast na zloděje

Fotopast na zvěř

Dárky k objednávce

Poradí s nastavením i výběrem

České menu i manuál

Parametry

Rozlišení 32 MP
Rozlišení videa 1080P FULL HD
Baterie 4x AA ( klasické tužkové ) s možností připojení externího zdroje
Rozměry 10x8x4 cm
Úhel záběru 52°
Přísvit 940 nm
Dosvit 10 - 15 metrů reálně ( žádné "až" jako u konkurenčních výrobků)
Záznam foto + video Ano
Prohlížení foto na LCD Ano
Maximální rozlišení foto 32 MP
Maximální rozlišení video 1080P FULL HD
Čeština Ano
Displej 2" barevný
Reálný dosah PIR (člověk) až 15 m
Rychlost spouště 0,5 s
Porty USB
Závit pro stativ ANO
Obsah balení Fotopast, manuál,USB kabel + paměťová karta 32GB a polohovací kloub
Model 2023
   

Nová a výkonější verze fotopasti Bunaty MINI 2023

Nejmenší fotopast na světe se záznamem na sd kartu s úhlem snímání 52° ! 

Pozor na kopie!

V posledním roce se na českém a slovenském trhu začali objevovat kopie oblíbené fotopasti Bunaty MINI. Bunaty si pro rok 2023 připravilo hned několik výrazných změn nejen v designu celé fotopasti, ale také co se týče výkonu, ten je teď opravdu bezkonkurenční. Níže naleznete rozdíly mezi kopií a originální fotopasti Bunaty MINI 2023.

Vyšší rozlišení displeje u fotopasti Bunaty MINI 2023 zaručí ještě pohodlnější prohlížení fotografií přímo na displeji fotopasti. Tento nový model má jemnější rozlišení a displej tak působí a je moderní a drží krok s technologií, prohlížení fotografií i samotné nastavování je tak ještě více snadnější. Níže naleznete rozdíl mezi starým a novým displejem, ten rozdíl je hned patrný, a není tedy potřeba dlouze nic popisovat.

Vyšší přísvit a delší dosah čidla

Výkonější přísvit - fotografie výrazně jasnější

Vychutnejte si kvalitní fotografie, ať už fotíte ve dne, nebo v noci. Fotopast Bunaty Mini FULL HD Vám nabídne stejnou kvalitu fotografií ať už jí pořídíte kdykoli.

 

Delší dosah díky novému pohybovému čidlu

Fotopast Bunaty Mini FULL HD fotí skvěle ve dne i v noci, stačí se přesvědčit. Kvalitní fotoaparát v nejmenším tělě, které ve světě fotopastí existuje.

Fotopast Bunaty MINI 2023 dostal nový procesor i objektiv, to zaručí svižný chod i jasnější fotografie. Navíc nový model dostal i novou baterii a tím se výrazně prodloužila výdrž.

Nejmenší fotopast na světe se záznamem na SD kartu a úhlem snímání 52°. Nastavení fotopasti je opravdu snadné , menu fotopasti je samozřejmě v české jazyce, listovat v menu můžete pomocí šesti plnohodnotných tlačítek a vše vidíte na velkém barevném LCD displeji, právě díky těmto podstatným vlastnostem je fotopast BUNATY MINI FULL HD jiná než jiné malé fotopasti. Nenajdete na trhu žádnou jinou malou fotopast s tak velkým barevným displejem a takovým komfortem nastavení.

Díky velkému displeji můžete také fotopast přesně zaměřit na sledovanou oblast, po přepnutí fotopasti do polohy fotografování začne na displeji odpočet času 45 vteřin , během této doby vidíte přesně na displeji co fotopast sníme, stačí jen jednoduše fotopast upevnit a namířit , po odpočtu času se fotopast sama přepne do aktivního režimu focení! Fotopast má rozlišení fotografií až 16 MP a video může natáčet, až v rozlišení FULL HD. I přes svou nízkou cenu fotopast má všechny pokročilé funkce včetně časovače a časosběru! Fotopast si můžete jednoduše nastavit od kdy do kdy má být aktivní, například jen v noci. Fotopast je možné připojit i na externí napájení. Vstup na externí konektor je zespodu těla fotopasti.

Mnoho jiných druhů fotopastí má nelogicky vstupní konektor v horní části fotopasti a pak velmi často dochází k zatečení vlhkosti do elektroniky. U fotopasti BUNATY se Vám to nestane! U všech fotopastí BUNATY je samozřejmostí extrémně rychlá spoušť s možností nastavení sekvenčního fotografování, kdy fotopast zaznamená pohyb a ihned pořídí ,až 3 fotografie v těsném sledu za sebou, máte tak jistotu, že Vám opravdu nic neunike! Podpora sd karet až do 32GB. Na běžnou SD kartu o velikosti 8GB se vejde až 9000 fotografií ! Fotopast na zloděje i na zvěř! Nejnovější model fotopasti roku 2023, která nemá v této ceně konkurenci!

Video představení Bunaty Mini

 

Představení fotopasti Bunaty Mini FULL HD

Nejmenší fotopast na trhu

Velikostí velmi malá a plně nadupaná, taková je fotopast BUNATY mini Full HD. Velká téměř jak krabička od cigaret a přesto má velký barevný LCD displej a šest plnohodnotných tlačítek!


Na velikosti záleží

Fotopast navíc můžete jednoduše díky velkému displeji dobře zamířit na sledovanou oblast. Stačí jen fotopast přepnout do polohy ON a na displeji začne automatické odpočítávaní času v délce 45 vteřin. Během této doby vidíte on-line co fotopast snímá, stačí jen fotopast přesně zamířit a po odpočtu času se fotopast automaticky přepne do režimu snímání .


Snadné nastavení i pro laika

Na trhu je mnoho různých malých fotopastí, ale ti mají mnohdy pro nastavení jen dvě nebo tři nastavovací tlačítka. Jedno tlačítko tak musí plnit hned několik funkcí a nastavení je mnohdy velmi složité. Fotopast BUNATY mini Full HD má 6 nastavovacích tlačítek a i bez manuálu je nastavení opravdu velmi snadné a zvládne ho každý. 


Mnoho funkcí v malém balení

Fotopast BUNATY mini Full HD má všechny funkce, které mají všechny moderní fotopasti dnešní doby. Režim – kde si můžete zvolit, zda fotopast bude fotografovat nebo nahrávat video sekvence, případně můžete zvolit kombinaci obou režimů, kdy fotopast zaznamená pohyb, udělá fotografii a ihned začne natáčet video.

 • Rozlišení fotografií je možné nastavit do velikosti 32MP
 • Sériové snímání zajistí, že v případě pohybu fotopast zaznamená až 3 fotografie v těsném sledu za sebou. Máte tak 100 % jistou, že Vám opravdu nic neunikne. Rozlišení videa je u všech fotopastí BUNATY nadstandardní plně Full HD.
 • Časoběrné rozlišení Vám dává možnost zvolit jiné rozlišení pro snímky zaznamenané na základě pohybu a jiné rozlišení pro funkci časosoběru pokud jí aktivujete.
 • Délku videa je možno nastavit až na neuvěřitelných 10 minut. Je třeba ovšem vzit v úvahu, že délka videa má výrazný vliv na výdrž baterií.
 • Zvukový záznam Vám umožní natáčet video sekvence včetně zvuků. Interval záznamů je funkcí, kdy můžete omezit množství fotografíí při stálém pohybu před fotopastí.
 • Osvětlení je je možné přizpůsobit situaci před fotopastí, zda fotíte na krátkou nebo delší vzdálenot.
 • Citlivost pohybové čidla můžete přizpůsobit také situaci před fotopastí a nastavit, zda fotopast má mít co nejdelší dosah.
 • Doba záznamů cíle je jednoduchá funkce, ale velmi praktická. Jednoduše si fotopast můžete nastavit od kdy do kdy má být aktivní, například jen v noci.
 • Časoměrný záznam- při aktivování této funkce bude fotopast pořizovat záznam v pravidelně nastaveném intervalu.
 • Jazyk a celé menu fotopasti je v české jazyce. Samotná fotopast BUNATY mini Full HD je určena výhradně pro český trh.
 • Přepsat soubory při zaplnění SD karty je snadné, stačí jen tuto funkci aktivovat a fotopast bude automaticky přepisovat staré záznamy na sd kartě. Na běžnou sd kartu o velikost 8GB se vejde více jak 6000 fotografí.
 • Čas a datum můžete ve fotopasti nastavit velmi snadno a to díky 6. plnohodnotným tlačítkům. Razítko fotky Vám zajistí, že přesně víte v kolik hodin byl záznam fotopastí pořízen.Ochrana heslem proti nechtěnému prohlížení fotografií je velmi snadná. Fotopast zaheslujete a bez znalosti hesla nikdo fotopast nemůže používat.
 • Akustický signál je možné deaktivovat dle potřeby. Slouží pro zvukové potvrzení stisknutí tlačítka.
 • Formátování paměťové karty je možné přímo ve fotopasti, kdy stačí tuto funkci potvrdit a dojde ke smazání všech záznamů z sd karty.
 • Sériové číslo slouží k očíslování fotopasti. Tuto funkci využijete v případě, pokud vlastníte více fotopastí. Každou fotopast si můžete v menu očíslovat a na každé fotografii z fotopasti pak máte přehled, jakou fotopastí byla fotografie pořízena.
 • Velkou přednostní všech fotopastí BUNATY a i fotopasti BUNATY mini Full HD je kvalitní česká technická podpora. Fotopast je určena přímo pro Český trh, nemusíte mít obavu v případě jakéhokoliv problému. Fotopast BUNATY mini Full HD je dobrá volba malé fotopasti na zloděje i na zvěř!
 •  

Dárek Dárek

Související zboží - BUNATY MINI FULL HD + 32GB microSD karta, 4ks AA baterií

SanDisk 32 GB microSDHC Class 4 Memory Card

Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH180
Baterie Saft LS14250 STD 1/2AA 3,6V 1200mAh Lithium

Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH129
kovový box pro fotopast BUNATY standart

Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH790
SanDisk microSDHC Card 32 GB + Adapter

Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH195
 
Energizer Ultimate Lithium AA 4ks

Dostupnost: Skladem
ks
Cena s DPH249
Sleva147
Původní cena396

Potřebujete poradit ? BUNATY MINI FULL HD + 32GB microSD karta, 4ks AA baterií

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam