Počet položek: 0 0,00 Kč

TETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300ml

kliknutím zvětšíte
TETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300ml
TETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300mlTETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300ml
Kód:I:AL04
Výrobce:TETRAO
Cena s DPH : 1 579 Kč
DPH:21 %
Dostupnost:Skladem
Záruka: 2 roky
  • Dostřik až 10 metrů
  • Účinek je okamžitý
  • Najsilnnejšia látka na trhu
  • Nejúčinnější obrana proti medvědem
  • Ověřené v praxi
  • Vybaven pojistkou
  • Možnost vícenásobného použití

Obranný sprej proti medvědům, vyráběný z přírodních produktů při použití v mezích nutné obrany nebo krajní nouze okamžitě paralyzuje medvěda, šelmy a útočící zvířata a tento produkt osobní ochrany se právem řadí mezi nejkvalitnější výrobky tohoto druhu na trhu. CR spreje jsou vhodné i pro použití proti útočícím zvířatům. Sprej proti medvědům je reálně vyzkoušen a ověřen v praxi. Vysoký tlak v nádobě spreje zajišťuje rychlost látky až 114 km/h což zajistí, že jej můžete použít i v protivětru.

Obranný sprej proti medvědům je jednou z nejúčinnějších možností jak se ubránit proti medvědovi v případě napadení. Účinek je zaručen i proti útočícím psům či jiným zvířatům. Látka CR se řadí mezi nejsilnější látky na trhu. Před medvědem a jinými útočícími zvířaty se bez problémů ubráníte už po pár vteřinách po útoku. Medvěda to doslova na určitou dobu odrovná, a vy tak máte dotatek času na útěk. V Kanadě je sprej na medvědy povinná výbava každého turisty.

Dostřik je do 10 metrů, sprej má široký rozptyl. Dokáže vyvolat okamžitý účinek, takže útočící zvíře to může zdržet na několik minut. Výhodou tohoto spreje je jeho účinnost, rozptyl a agresivita. Okamžitý účinek zaručí, že medvěd nemá šanci příštích 5 minut jakéhokoli zásahu. Způsobí slzavění očí, podráždění sliznic, dočasné oslepnutí (do 5 minut), pálivou bolest kolem úst. Proto se spreje považují za nejlepší sebeobranu.

Vytváří přibližně 4 m širokou clonu z fyziologicky nejúčinnějších dráždivých látek mezi člověkem a medvědem a zároveň má silný odpuzující účinek na citlivé smyslové orgány medvěda s postřikem až do dálky 10 m.Obranný sprej lze použít vícekrát.

Účinné látky: Synergická směs fyziologicky nejúčinnějších zneschopňujících dráždivých látek s kombinovanými účinky označovanými jako CS, CN, OC, CR.

CS (orthochlorbenzalmalotrinil) - způsobuje zarudnutí a bolest očí spolu s rozostřeným viděním.

CP (8-Methyl-N-vanillyl-trans-6-nonenamide-Capsaicin) - způsobuje silné dráždění až pálení očí a mírný až těžký zánět spojivek. Také způsobuje pálení v nose a na sliznici dýchacích cest a na hrudi způsobuje pocit sevření až dušení.

OC (Oleoresin Capsicum) - je přírodním netoxickým výtažkem kajenského pepře – chilli papriček, který má po zasažení téměř okamžitý zastavovací účinek a způsobuje silné slzení očí, silné pálení v oblasti dýchacích cest, dráždivý kašel, pocit dušení, a také pálení zasažené. Okamžité zastavovací účinky zneškodní i zvířata se zvýšeným prahem citlivosti na bolest. Zastavovací účinky trvají déle než 20 minut a tím poskytnou potřebný čas na útěk před zvířetem.

CR (Dibenzo-Oxazepin) - zastavovací účinek je téměř okamžitý (trvá asi 2sek.) a účinnost trvá min. 15 až 30 minut. Po zasažení látkou postižený trpí pálivou bolestí v oblasti dýchacích cest, hlavy a očí.

Upozornění: Výrobek způsobí slzení očí, podráždění sliznic, dočasné oslepnutí, štiplavou bolest kolem úst a celkovou dezorientaci a paralyzaci!!!

Parametry produktu:

Dosah: do 10 m
Rozměry: 25,5 x 5 cm
Objem: 300 ml
Použití: medvěd, šelmy, útočící zvířata a pod.

Obsah balení:

Obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300 ml s pojistkou

Zakoupením produktů moderní a profesionální značky TETRAO podporujete návrat ohroženého druhu Tetřev hlušec (Tetrao urogallus) zpět do přírody. IBO CZ LOVEC se aktivně podílí na zvýšení populace tohoto druhu ve volné přírodě a zároveň na zlepšení kvality jeho životního prostředí.

Potřebujete poradit ? TETRAO obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300ml

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam